Wzorki ślubne z pięknymi ozdobami

 

 

Jeśli decydujesz się na wykonanie manicure do ślubu u profesjonalistki, u osoby zajmującej się stylizacją paznokci – przemyśl wybranie bardziej bogatego wzorku, na przykład z ozdobnymi kryształami. Takie kryształowe ozdoby co prawda nie będą się później długo trzymały na Twoich paznokciach – ale kiedy szykujesz się do ślubu i wesela, to zależy Ci przecież tylko głównie na tych ważnych uroczystościach. Taki wzorek na paznokciach, to biżuteria dla Twoich dłoni!

 

Eleganckie, bogate wzorki na paznokciach – złoto

 

 

Kiedy spoglądamy na te paznokcie pokazane na zdjęciu dołączonym do wpisu – tym razem paznokcie na stopach, nie na dłoniach – mamy wrażenie, że motyw złotego kręgu przypomina nam… koronę. Koronę taką, jaką nosi na głowie król – nie taką, jak korona czeska:- ) To elegancki wzorek, który na pewno został wykonany prostą metodą – na czarnych paznokciach przyklejone zostały podłużne, złote opaski.

 

Kolorowe wzorki na imprezę – gdzie szukać pomysłów?

 

 

Czasami tak się zdarza, że kiedy malujemy paznokcie i zabieramy się za jakiś wzorek – coś nam nie wychodzi. A to pędzelek odskoczy na bok, a to przyklejona do paznokci taśma się niechcący przesunie. Co wtedy? No zmywamy wszystko i zaczynamy od nowa. Czasami warto jednak pomyśleć, czy to przesunięcie nie jest dobrym pomysłem na zmianę naszego zaplanowanego wzorku. Z „krzywej kreski” też da się wyczarować coś ciekawego. Na paznokciach możemy sobie pozwolić na totalną, kompletną dowolność – nie tak jak w makijażu, gdzie wszystko powinno być równe i symetryczne.