Wzorki ślubne – cieniowane białe tipsy + srebrne ozdoby

 

 

Na ślub najczęściej wybieramy białe paznokcie lub białe ozdoby na paznokciach – i nic w tym dziwnego, w końcu najwięcej z nas decyduje się na białą suknię ślubną, zwłaszcza w przypadku ślubu kościelnego. Na fotce dołączonej do wpisu, podsuwamy Ci pomysł na wzorek w cieniowanej formie. Paznokcie im bliżej końca, tym bardziej, intensywniej białe – to coś jak cieniowanie w stylu ombre. Na środku paznokci przytwierdzone delikatne, srebrne ozdoby.

 

 

 

Malowanie paznokci w stylu ombre – jak wykonać taki wzorek?

 

 

Jako „ombre” oznaczamy po prostu cieniowanie, przejście z ciemniejszego koloru w jaśniejszy lub odwrotnie. Jako „ombre” określamy na przykład popularne ostatnio farbowanie końcówek ciemnych włosów na blond, z wyraźnym cieniowaniem. Na zdjęciu widzisz, jak możesz wykonać „ombre” na paznokciach, używając do tego dwóch wybranych lakierów i gąbeczki, na przykład taniej gąbeczki do nakładania fluidu, która z reguły nie spełnia dobrze swojego zadania… ale za to może posłużyć nam do czegoś innego, jak widać:- )

 

 

 

Cieniowane paznokcie z dużą ilością ozdób

 

 

Czy paznokcie, do których przykleimy sporą ilość odstających ozdób, będą wygodne? Czy długo będą nam się trzymały? Jeśli nosisz na co dzień długie paznokcie, przypomnij sobie jak czuły się Twoje dłonie, kiedy jeszcze pazurki były krótkie. Albo jeśli na co dzień nosisz krótkie, przypomnij sobie jak to było kiedy paznokcie były długie. Z długimi paznokciami jest tak samo jak z odstającymi ozdobami we wzorkach, albo w tipsach – z jednej strony da się z nimi normalnie funkcjonować, z drugiej strony – ciągle coś nam zawadza, przeszkadza i musimy non-stop uważać na nasze dłonie, czy aby coś się nie odklei, nie przesunie.

 

 

 

Cieniowane paznokcie w kilku kolorach – wakacyjne wzorki

 

 

Jesteś fanką artystycznych przedsięwzięć na swoich paznokciach? Lubisz malować paznokcie i sprawia Ci to przyjemność i jednocześnie odrobinę relaksu? Mamy dla Ciebie propozycję ciekawych wzorków, które wtajemniczając się w metodę „ombre”, omawianą w poprzednich postach i omawianą na wielu stronach poświęconych malowaniu paznokci, możesz zafundować sobie całkiem szybko. Możesz połączyć ze sobą całą gamę kolorów – albo wybrać na przykład tylko dwa i cieniować paznokcie w różnych przekrojach.