Delikatny wzorek do pracy albo do szkoły – pastelowe kropki

 

 

Pastelowe kolory trzymają się mocno w modzie od jakiegoś czasu. Kiedy wkroczyły delikatne topy, z prześwitujących tkanin, w pudrowych kolorach, pudrowe spodnie, buty i inne dodatki – to do mody trafiły też i pudrowe lakiery, pudrowe wzorki na paznokciach. Takie wzorki – na przykład w połączeniu biel+delikatny błękit, pasują nie tylko do równie cukierkowych stylizacji. I sprawdzają się, te delikatne wzorki, zarówno w szkole, w pracy, na uczelni – jak i na imprezie.

 

 

 

Kolorowe słodkie wzorki – na co dzień i do szkoły

 

 

Nie wiemy jak Wam – ale nam taki wzorek na paznokciach kojarzy się ewidentnie ze słodyczami. Wzorek wygląda jak spływająca z powierzchni loda słodka polewa. Wzorki możemy zafundować sobie w kilku kolorach jak na zdjęciu – albo w wersji jednokolorowej, na tej samej bazie (tu białej) umieszczając ten sam kolor „polewy”. Wzorki w sam raz do szkoły, do pracy – ale i na imprezę. Możecie wykorzystać go w każdej gamie kolorystycznej, od delikatnych kolorów pudrowych jak na zdjęciu – po mocne kolory takie jak czerwień.

 

 

 

Cukierkowe wzorki w paski!

Pierwsze skojarzenie, które przychodzi na myśl kiedy spoglądamy na te kolorowe wzorki, to cukierki i lizaki:- ) Wzorki wyglądają słodko, ze względu na kompozycję delikatnych kolorów. Możemy malować paznokcie w poprzek, możemy malować w pionie, na ukos – albo wykonać to, co widzimy na palcach serdecznych i wskazujących. Kombinacji kolorystycznych jest wiele, a wzorki nadają się w zasadzie na każdą okazję. Będą pasować do kolorowego ubrania, ale będą pasować też do czerni czy do bieli.