Wzorki z motywem… kostki do gry!

 

 

Czasem najprostsze rozwiązania wydają się być najciekawsze. Spójrzcie na fotkę dołączoną do tego wpisu. Paznokcie pomalowane zostały białym, błyszczącym ale nie perłowym lakierem. Następnie namalowane zostały czarne kropki, takie jak na kostce do gry. Tego typu paznokcie będą prezentować się świetnie na każdą okazję. To wzorek, który możecie zafundować sobie idąc do pracy, do szkoły – a także na imprezę. Jeden z najprostszych jaki wrzucaliśmy na tę stronę – a jednocześnie jeden z najbardziej ciekawych wzorków, ze względu na prostotę.

 

 

 

Czarno-białe, eleganckie wzorki na imprezę

 

 

Nawet na najważniejszą imprezę w roku, na przykład sylwestrową, czasami nie jesteśmy „gotowe” do ostatniego momentu. Na przykład: mamy w szafie kilka sukienek, które nadają się na eleganckie przyjęcie, wszystkie lubimy, we wszystkich czujemy się dobrze – i nie mamy pojęcia, jaką założyć. A chcemy wcześniej przygotować na przykład paznokcie. Wówczas dobrze jest wybrać uniwersalne kolory – czarny i biały – i postawić na wzorek właśnie w tych kolorach. Będzie pasował do każdej sukienki.

 

 

 

Wzorki w panterkę (albo i zeberkę) na imprezę

 

 

Wzorki na imprezę to takie, w których możemy wykorzystać w zasadzie wszystko, bo przecież na imprezę nie potrzebujemy wcale uważać na to, jak stylizacja zostanie odebrana – czy nie będzie zbyt wulgarna i tak dalej. Na zdjęciu widzisz odważny wzorek w panterkę – albo zebrę w zasadzie – którego raczej nie wybrałybyśmy na co dzień do pracy w urzędzie czy w biurze. Ale na imprezę? Dlaczego nie. Czerń i biel, a do tego srebrne dodatki, będą pasować do każdej imprezowej stylizacji na pewno.

 

 

 

Kobiecy wzorek na lato – czerń&biel

 

 

Lato kojarzy nam się głównie z kolorami, które świetnie prezentują się w słońcu, które jeszcze bardziej dodają nam wigoru i energii. Czasem jednak – poza kolorami – można znaleźć różnego rodzaju rozwiązania, aby ozdobić swoje ciało, aby ozdobić na przykład swoje paznokcie. Przykładem wakacyjnego i letniego wzorku, który ma w sobie tylko czerń i biel, niech będzie wzorek ze zdjęcia. Dmuchawce zdecydowanie kojarzą nam się z latem! Uroczy wzorek na każdą okazję.

 

 

 

Czarno-białe wzorki na co dzień

 

 

Podsuwamy Ci fajny pomysł na elegancki wzorek na paznokciach, który sprawdzi się przy każdej codziennej stylizacji. Końcówki paznokci pomalowane zostały na przemian na czarno i na biało. Na białych pojawiły się czarne kropki – i odwrotnie, na czarnych pojawiły się kropki w kolorze białym. Uroku dodaje namalowany na wybranych paznokciach motyw ważki, lub innego podobnego owada.

 

 

 

Czarno-białe wzorki – i do pracy, i na imprezę

 

 

Jeśli masz w swoim asortymencie takie lakiery, które są naprawdę trwałe – a więc nie musisz poprawiać, czy zmieniać swojego manicure codziennie, zaopatrz się w czarny i biały lakier z tej samej serii. Paznokcie pomalowane na czarno albo na biało, lub we wzorki stworzone z kombinacji tych dwóch kolorów, będą pasowały do każdej stylizacji, jaką będziesz mieć na sobie – a do tego świetnie sprawdzą się na co dzień, do pracy, jak i na imprezę – jeśli takowa nagle Ci wypadnie:- )

 

 

 

Wzorek jak… trampek! Paznokcie do szkoły

 

 

Wzorki do szkoły… czym niby miałyby się wyróżniać od innych wzorków? Wzorki do szkoły powinny mieć taką formę, której żaden nauczyciel nie będzie się czepiał. Kto by coś powiedział, gdyby na naszych paznokciach pojawiły się… trampki? Nikt! Więc podsuwamy pomysł na wzorek idealny do szkoły. Prosty do namalowania, do którego trzeba nam tylko czarnego i białego lakieru + cienkiego pędzelka.

 

 

 

Nietypowe czarno-białe wzorki

 

 

Nie wszystkim z Was taka wersja połączenia czerni i bieli na paznokciach będzie się podobać – ale może którąś z Was zainspiruje to zdjęcie. Wzorki na paznokciach nie muszą być „homogeniczne”, możesz namalować zupełnie coś innego na każdym paznokciu albo po prostu dobrać kolory nieco inaczej na każdym palcu. Takie wzorki – z szerokimi pasami, zwłaszcza czarnymi i białymi, które będą poziome – sprawdzą się tylko na długich i równo wypiłowanych paznokciach. Przy krótkich paznokciach będą optycznie jeszcze bardziej je skracały, a tego zazwyczaj nie chcemy.

 

 

 

Czarno białe wzorki na co dzień: każdy paznokieć w innym stylu

 

 

Kiedy malujemy na paznokciach wzorki, nie musimy trzymać się tego, aby na każdym jednym było dokładnie to samo. Możemy spotkać w sklepach komplety naklejek, w których każda jedna jest inna – nie muszą nawet być symetrycznie rozłożone na obu dłoniach, wszystko zależy od naszej fantazji. Czarno-białe wzorki sprawdzają się na każdą okazję: możemy nosić je do pracy, na uczelnię, na co dzień – albo na imprezę, dodając do nich odrobinę brokatu czy innego błyszczącego specyfiku. Fajny pomysł na wzorki w czerni i bieli możesz podpatrzeć na tym zdjęciu!

 

 

 

Wzorki w czarno-białą kratkę – jak wykonać?

 

 

Jeśli masz anielską cierpliwość i dużo wolnego czasu, a do tego pewną rękę – możesz spróbować namalować takie wzorki własnoręcznie, używając do tego cieniutkiego pędzelka, albo posługując się metodą naklejania pasków na paznokcie w kratę, a potem malowania przestrzeni między przyklejonymi pasami. Ale najłatwiej będzie, jeśli w jednym z mnóstwa sklepów z akcesoriami do paznokci zaopatrzysz się w gotowe naklejki w kratkę. Możesz znaleźć takie w wielu różnych kolorach!