Wzorek na imprezę – czerń i srebro

 

 

Kiedy szykujemy się na imprezę, nie zawsze mamy z góry założone, co chcemy ubrać. Czasem nie umiemy się zdecydować do ostatniej chwili, do momentu wyjścia. Wówczas wszystko się opóźnia – bo jak dobrać makijaż, jak dobrać biżuterię, jak dobrać wzorek na paznokciach, kiedy nie wiemy, co na siebie założymy? Wówczas najprostsze rozwiązanie to wybrać detale w kolorze czerni i srebra, albo czerni i złota. Na przykład – wzorek na paznokcie jak na zdjęciu, będzie pasował nam do wszystkiego.

 

 

 

Prosty wzorek: czarno-różowy

 

 

Czasami tak proste rozwiązania jak wzorek ze zdjęcia, wcale same nie wpadają nam do głowy – dopiero przypadek sprawia, że pomysł się znajduje. Zdarzało Wam się na pewno nie raz próbować przemalować paznokcie na inny kolor, na przykład w momencie kiedy wybierałyście się gdzieś na szybko na imprezę – i nie było czasu na zmywanie, a potem dopiero malowanie paznokci na nowo. Tak pewnie zrodził się pomysł na prosty wzorek – najpierw nakładamy lakier bazowy, tu na przykład czarny. Potem malujemy paznokcie na różowo, ale zostawiając z boku paznokci odstęp – tak jak na zdjęciu. Wzorek prosty i szybki do zrobienia – a oryginalny i inny!

 

 

 

Malowane wzorki: gorset

Wzorek ze zdjęcia może wydawać nam się na pierwszy rzut oka nieco skomplikowany, ale tak naprawdę można go wykonać w prosty sposób, o ile mamy trochę wprawy w posługiwaniu się cienkim pędzelkiem. Najpierw nakładamy lakier bazowy, bezbarwny. Potem malujemy część która ma stanowić nasz paznokciowy gorset, a więc używamy lakieru czerwonego. Następnie malujemy białe kropki, a na końcu dodajemy czarne linie. Do malowania wzorów, a więc czarnych kresek i białych kropek, używamy cienkiego pędzelka przeznaczonego do lakierów do paznokci.