Wzorki na długich paznokciach, które wyglądają jak serca

 

 

Tym razem pomysł na pomalowanie paznokci, które spiłowane są w dość ostry szpic. Na początek krótkie pouczenie: paznokcie spiłowane w szpic wyglądają dobrze tylko i wyłącznie, gdy paznokcie są naprawdę długie. Jak widzicie na zdjęciu, paznokcie umalowane w taki kształt, taki wzorek, wyglądają jak serca. W czerwonym kolorze, to wzorek w sam raz na przykład na Walentynki czy romantyczną kolację z ukochanym.

 

 

 

Wzorki w kolorowe cętki – długie paznokcie

 

 

Przy długich paznokciach mamy większą powierzchnię do popisów z lakierową zabawą. Możemy ozdobić całe paznokcie, albo tylko ich końcówki. To wygląda korzystnie tylko przy naprawdę długich paznokciach, ponieważ pomalowane na ciemno końcówki paznokci optycznie je nieco skracają. Na zdjęciu przykład fajnego pomysłu na ozdobienie końcówek długich paznokci kolorowymi cętkami.

 

 

 

Ekstremalnie długie paznokcie – która z Was by to wytrzymała?

 

 

Czasami kiedy podglądamy różnego rodzaju kursy stylizacji paznokci lub inne tego typu przedsięwzięcia, widzimy mnóstwo paznokci, które są ekstremalnie długie. Większość z nas nie wytrzymałaby na co dzień czegoś takiego na swoich dłoniach – a mimo to, chętnie podziwiamy małe dzieła sztuki, które wyczarowywane są z żelu, akrylu, z dołożeniem innych ozdób i elementów.

 

 

 

Wzorki na kilka dni – ekstremalnie długie paznokcie

 

 

Chociaż w telewizji od czasu do czasu można się w programach informacyjnych natknąć na wiadomość o tym, kto ma najdłuższe paznokcie na świecie – i ich długość zawsze wprawia nas w zdumienie, to same nie wyobrażamy sobie ekstremalnie długich paznokci na co dzień. Paznokcie muszą być estetyczne, a po przekroczeniu pewnej granicy długości – przestają takie być. W przypadku tipsów, sztucznych paznokci, mamy taki plus, że nie zawijają się one od pewnego momentu jak naturalne paznokcie zapuszczone do ekstremalnej długości. Jednak takie paznokcie, nawet z najlepszych jakościowo materiałów, to paznokcie na kilka dni – szybko je stracimy.

 

 

 

Czarne długie paznokcie i białe wzorki

Choć z pozoru pomalowanie paznokci na czarny kolor to nic innego, jak przeciągnięcie pędzelkiem z lakierem kilka razy w tę i z powrotem – jak każdym innym lakierem – to malowanie paznokci na czarno często doprowadza nas do frustracji. Kiepskie czarne lakiery, słabej jakości, pozostawiają zawsze smugi. Warstwa lakieru jest nierówna i nieregularna, tak już ma czarny barwnik dodawany to tanich lakierów. Jeśli jednak trafisz na taki lakier, który nie pozostawia smug – to świetnie, bo na czarnych paznokciach można namalować przeróżne ciekawe wzory, używając do tego chociażby kontrastującej z czernią bieli.

 

Bardzo długie paznokcie ze wzorkami na końcach

Rzadko kiedy decydujemy się na tak ekstremalnie długie paznokcie. Są na świecie ludzie, którzy biją rekordy w zapuszczaniu paznokci i aż trudno w to uwierzyć, że udaje im się osiągać tak ekstremalne rezultaty. Jeśli kiedyś zdecydujesz się na zapuszczenie tak długich paznokci jak na zdjęciu, albo na wykonanie tak długich tipsów z akrylu czy innej mieszanki tworzyw, możesz namalować na nich dosłownie wszystko, bo masz do dyspozycji ekstremalnie dużą powierzchnię. Wszystko zależy od Twojego gustu.

 

Bardzo długie paznokcie w kwiaty

Jeżeli lubisz nosić bardzo długie paznokcie – naturalne albo żelowe lub akrylowe tipsy – możesz malować na nich znacznie bardziej skomplikowane, a w zasadzie zaawansowane wzory. Jeśli dobrze rysujesz i kiedyś lubiłaś lekcje plastyki, to na pewno jesteś w stanie wymyślić mnóstwo ciekawych wzorków. Paznokcie zamieniamy po prostu w kartkę papieru, a raczej malarskie płótno i działamy. Malowanie lakierem do paznokci zaawansowanych wzorów wymaga wprawy, ale dla chcącego nic trudnego.