Paznokcie do ślubu – wzorki, które prezentują się dobrze z bliska i z daleka

 

 

Kiedy wybierasz wzorki do swojej stylizacji ślubnej, zwróć uwagę na to, aby wzorki prezentowały się dobrze zarówno z bliska – jak i z daleka. To jak z tatuażami: kiedy wybierzemy sobie wzorek, który wygląda dobrze, kiedy spoglądamy na niego z niedużej odległości, ale z daleka niekoniecznie widać, co się na nim znajduje – to nie jest najlepsze rozwiązanie. Jeśli chodzi o paznokcie na ślub – przykładowy koronkowy, biały wzorek na bezbarwnej bazie lakierowej, wygląda świetnie z każdej perspektywy.

 

 

 

Wzorki do ślubu – naklejki w motywem koronki

 

 

Wzorki do ślubu. Możemy zobaczyć ich w sieci naprawdę sporo – i większość jest do siebie podobna. To zazwyczaj francuski manicure z ozdobami czy detalami w postaci drobnych naklejek. Podrzucamy Ci pomysł na inny nieco wzorek – gdzie zamiast drobniutkich detali, dodany został motyw delikatnej koronki. Paznokcie dosłownie wyglądają, jakby ozdobione były koronką.

 

 

 

Biały koronkowy wzorek z kokardką

Prosty wzorek w sam raz na lato, do szkoły, do pracy, na każde codzienne i niecodzienne wyjście. Malujemy paznokcie lakierem bezbarwnym albo przezroczystym o lekko różowym odcieniu. Może być też lakier naturalny w cielistym kolorze. Za pomocą białego lakieru i delikatnego pędzelka, o cienkiej końcówce, malujemy koronkowe wzorki na końcówkach paznokci, tak aby układały się w jednolitą całość. Dokładamy ozdobę w kształcie kokardki w dowolnym kolorze i mamy fajny manicure.

 

Koronkowe wzorki na co dzień i na wakacje

Jednym z modowych trendów, zarówno w makijażu, w ubraniach i na paznokciach, są pudrowe kolory. Pojawiły się w zeszłym sezonie i wciąż są bardzo popularne. Aby wykonać wzorki jak na paznokciach ze zdjęcia, musisz wyposażyć się w białe gotowe wzorki, w tym przypadku przypominające tradycyjną koronkę jaka kiedyś używana była często do odzieży. Jeśli masz artystyczne ciągoty i zdolności, możesz spróbować namalować takie wzorki sama, za pomocą cienkiego pędzelka. Kolorystyka dowolna!