Paznokcie ślubne na bogato

 

 

Ślub to jedna z tych niewielu okazji, kiedy przeciętna (przeciętna w sensie statystyczna) kobieta nie oszczędza na swoich stylizacjach i dodatkach. Na co dzień staramy się ograniczać budżet, jaki wydajemy na przykład na paznokcie – z bardzo prostej przyczyny. Mieszkając w tym mlekiem i miodem płynącym kraju, nie stać nas na to. W ogóle na niewiele rzeczy nas stać. Na ślub możemy – i chcemy – pozwolić sobie na więcej. Podsuwamy Ci fajny pomysł na paznokcie na ślub na bogato, ozdobione kryształkami.

 

 

 

Wzorki na ślub – niekoniecznie tylko białe!

 

 

Paznokcie do ślubu nie muszą być koniecznie utrzymane tylko i wyłącznie w bieli, jeśli masz ochotę, możesz dodać do nich wiele różnych kolorów, począwszy od delikatnego różu, beżu czy innych cielistych odcieni – po dowolne kolory, jakie Ci się podobają. Pamiętaj, że do białej sukni idealne będą delikatne paznokcie, natomiast jeśli wybierasz suknię kolorową, możesz postawić na paznokcie w kolorach mocniejszych. My podsuwamy pomysł na paznokcie w delikatnych jasnych kolorach, z ozdobami które fajnie współgrają ze złotą biżuterią!

 

 

 

Akrylowe kwiatki – wzorki ślubne

Jeżeli chcesz aby Twoje paznokcie podczas ślubu wyglądały naprawdę wyjątkowo i nie przekonują Cię proste stylizacje i propozycje wzorków, może warto pomyśleć o wizycie w salonie manicure, gdzie kosmetyczka wykona dla Ciebie wzorki na paznokciach, które będą… trójwymiarowe! Można wykonać podobne wzory jak te kwiaty ze zdjęcia z masy akrylowej lub żelowej, którą można zabarwić na dowolny kolor i dodać na przykład brokat lub inne iskrzące elementy, aby uzyskać jak najbardziej oryginalny efekt.