Delikatny wzorek do pracy albo do szkoły – pastelowe kropki

 

 

Pastelowe kolory trzymają się mocno w modzie od jakiegoś czasu. Kiedy wkroczyły delikatne topy, z prześwitujących tkanin, w pudrowych kolorach, pudrowe spodnie, buty i inne dodatki – to do mody trafiły też i pudrowe lakiery, pudrowe wzorki na paznokciach. Takie wzorki – na przykład w połączeniu biel+delikatny błękit, pasują nie tylko do równie cukierkowych stylizacji. I sprawdzają się, te delikatne wzorki, zarówno w szkole, w pracy, na uczelni – jak i na imprezie.

 

 

 

Kolorowe słodkie wzorki – na co dzień i do szkoły

 

 

Nie wiemy jak Wam – ale nam taki wzorek na paznokciach kojarzy się ewidentnie ze słodyczami. Wzorek wygląda jak spływająca z powierzchni loda słodka polewa. Wzorki możemy zafundować sobie w kilku kolorach jak na zdjęciu – albo w wersji jednokolorowej, na tej samej bazie (tu białej) umieszczając ten sam kolor „polewy”. Wzorki w sam raz do szkoły, do pracy – ale i na imprezę. Możecie wykorzystać go w każdej gamie kolorystycznej, od delikatnych kolorów pudrowych jak na zdjęciu – po mocne kolory takie jak czerwień.

 

 

 

Turkusowe paznokcie ze srebrnymi wzorkami

 

 

Srebrne wzorki, podobnie jak i srebrna biżuteria, dobrze komponują się ze wszystkimi kolorami. Na lato najczęściej, najchętniej, wybieramy ostatnio kolory pudrowe: błękitny, turkusowy, różowy, żółty, pomarańczowy – w złamanych bielą odcieniach. Do turkusowych paznokci ze zdjęcia, dobrane zostały proste wzorki wyczarowane z lakieru, który zawiera w sobie mnóstwo srebrzystych drobinek.

 

 

 

Wzorki z napisami – pudrowa kompozycja

 

 

W lato chętnie sięgamy po pudrowe kolory, ponieważ zdecydowanie lepiej wyglądają one na naszej wakacyjnej opaleniźnie, niż w połączeniu z bladą skórą. Pudrowe lakiery możemy ozdabiać na wiele sposobów, różnymi kolorami, ponieważ wszystko zgrywa się z nimi równie dobrze, co z bielą czy uniwersalną czernią. Na zdjęciu widzisz wzorek z napisem – który możesz wykonać delikatnym pędzelkiem, taką czcionką jaka Ci się najbardziej podoba.

 

 

 

Wzorki? A może tylko kilka kolorów?

 

 

Fanki malowania paznokci doskonale wiedzą, co znaczy zakup nowego lakieru… po prostu wpada nam w ręce przypadkiem: a to wypatrzymy jakiś ciekawy kolor w kiosku, czekając na autobus, a to w drogerii, kiedy idziemy tylko po szampon, albo gdzieś w katalogu z kosmetykami wypatrzymy coś, czego jeszcze nie mamy. I co potem zrobić z taką masą lakierów do paznokci? Możesz wykorzystywać je w prosty sposób: kiedy nie masz czasu na malowanie wzorków, stawiaj po prostu na paznokcie w kilku różnych kolorach – na przykład zestawiając ze sobą kilka pudrowych lakierów jak na zdjęciu.

 

 

 

Pudrowe kropki i naturalne paznokcie

Pomysł na paznokcie na co dzień, do pracy, do szkoły, na uczelnię, na spotkanie, randkę czy na imprezę. Szczególnie ładnie będą wyglądały w połączeniu z jasnymi kolorami, jakie chętnie zakładamy na siebie wiosną i latem. Pudrowe kolory stały się ostatnio na powrót bardzo modne. W poprzednim sezonie często mogłyśmy się spotkać z pudrowymi koszulami, sweterkami, sukienkami czy spodniami, które można zestawiać z czernią czy bielą. Paznokcie w pudrowych kolorach również wyglądają ciekawie, naturalnie i delikatnie.