Wzorki z zabawnym motywem ludzkiej twarzy

 

 

Niektóre wzorki, które Wam tutaj podsuwamy, wrzucamy na stronę, ponieważ są uniwersalne. Inne, bo to wzorki nadające się na wybraną okazję – na przykład wzorki na ślub czy wzorki na imprezę. Ten wzorek z kolei wrzucamy… Choć na dobrą sprawę nie wiemy jak go opisać, co o nim opowiedzieć. Zdjęcie mówi samo za siebie. Różowe paznokcie na co dzień sprawdzą się fajnie – ale i na wieczorowe wyjście będą wyglądać w porządku. Pamiętaj, że tak drobny wzorek z daleka może wyglądać nie jak ozdoba – a jak zabrudzenie paznokci.

 

 

 

Urocze wzorki na co dzień – dla fanki różowego

 

 

Nie każda z nas dobrze czuje się w różu – ale jeśli należysz do fanek tego wyjątkowo dziewczęcego koloru, podsuwamy pomysł jak jeszcze bardziej sprawić, by różowe paznokcie prezentowały się uroczo. Wzorek który tutaj widzisz, z pewnością nie został namalowany przez posiadaczkę paznokci – a doklejony. Jest tak drobny, że trudno byłoby go stworzyć samodzielnie… bez lupy. Spróbuj poszukać podobnych naklejek – a wzorek zrobi się sam.

 

 

 

Wzorki w neonowych kolorach: róż i żółć

 

 

Kiedy wybieramy stosunkowo prosty wzorek na paznokciach, na przykład drobne paski jak tu na zdjęciu, warto pomyśleć o tym, by kolory się zmieniały. Chodzi nam o to, że na jednym paznokciu bazę stanowi tutaj mocny neonowy, różowy lakier – a wzorek to równie intensywny i wyraźny kolor żółty. Natomiast na kolejnych paznokciach, bazą jest kolor żółty – a róż, tym razem odwrotnie, to kolor do malowania wzoru. Ciekawy pomysł na paznokcie na każdą okazję – w zależności od doboru kolorów.

 

 

 

Różowe paznokcie na imprezę + srebrny wzorek

 

 

Kiedy wybieramy się na imprezę i chcemy ozdobić swoje paznokcie w ciekawy sposób, nie musimy koniecznie wybierać skomplikowanych wzorków, by paznokcie prezentowały się ładnie. Przykład: malujemy paznokcie na mocny, różowy kolor. Nakładamy kilka warstw lakieru, aby całość prezentowała się jak najbardziej wyraźnie. Następnie na jeden wybrany paznokieć naklejamy srebrną naklejkę – na przykład w postaci kryształowego, pionowego paska – i wzorek gotowy.

 

 

 

Eleganckie paznokcie ślubne: różowa baza + srebrne ozdoby

 

 

Paznokcie ślubne zazwyczaj kojarzą nam się z francuskim manicure, albo z błyszczącymi ozdobami na cielistym tle. Nawet jeśli mamy zamiar założyć białą suknię ślubną, nie oznacza to, że paznokcie też koniecznie muszą być białe, czy neutralne. Pudrowe kolory, takie jak bardzo delikatny róż czy kolor brzoskwiniowy, a do tego eleganckie wzorki, także będą pasować do klasycznej ślubnej stylizacji. Na fotce dołączonej do tego posta, pomysł na pudrowo-różowe paznokcie ze srebrnymi ozdobami.

 

 

 

Różowy, srebrny i szary – wzorki na każdą okazję

 

 

Nie tylko same wzorki, jakie wybieramy – ale przede wszystkim kolory – decydują o tym, czy dany wzorek będzie odpowiedni na daną okazję. Na przykład wzorek ze zdjęcia: gdybyśmy wybrały mocny róż, ciemny brokat, a do tego drugi ciemny kolor bez drobinek – wzorek byłby bardziej odpowiedni na przykład na imprezę niż na co dzień. W takiej wersji kolorystycznej jednak, to idealny wzorek do szkoły, do pracy, niż na imprezę w klubie. Chociaż i na imprezę byłby w sam raz – bo dlaczego nie?

 

 

 

Różowo-srebrne wzorki na imprezę

 

 

Jednym z najprostszych sposobów, aby dobrać do swojego stroju stylizację paznokci, jest dobranie po prostu odpowiednich kolorów. Na przykład: zakładasz na imprezę różową bluzkę – pomaluj paznokcie na różowo, a do namalowania detali użyj lakieru w kolorze biżuterii, jaką będziesz mieć na sobie. Dobrze jest mieć zawsze gdzieś w czeluściach kosmetyczki lakier srebrny i złoty, ponieważ zawsze można wykorzystać je do namalowania detali na paznokciach, które będą pasować do biżuterii i dodatków.

 

 

 

Różowe paznokcie z ozdobnymi końcówkami – szybkie wzorki

 

 

Jednym z najszybszych wzorków, jaki możesz wykonać na paznokciach nawet nie posiadając specjalnej wprawy, jest wariacja na temat francuskiego manicure. Na przykład – malujemy całe paznokcie na różowy kolor, jak na zdjęciu. Kiedy paznokcie wyschną (porządnie, nie będą już ani odrobinę wilgotne), zakrywamy część paznokcia poza końcówką taśmą – a końcówkę malujemy innym odcieniem lakieru, czy na przykład lakierem z brokatem – i wzorek gotowy!

 

 

 

Różowe paznokcie i wzorki w cętki

 

 

Czasy, kiedy wzorki w panterkę i kolor różowy traktowało się jako infantylizm, jako symbole zarezerwowane dla kobiet, które wszystkie wolne wieczory spędzają w disco klubach – minęły bezpowrotnie. A wiecie dlaczego dziś swobodnie możemy sobie malować wzorki w cętki, nosić różowe paznokcie i całe ubierać się na różowo? – Bo w naszym pięknym, ale nie zacnym kraju, moda zaczęła się zmieniać – na dobre! I wśród kobiet eleganckich, i wśród „dziewczyn z sąsiedztwa” i wśród klubowiczek.

 

 

 

Różowo-fioletowe wzorki ze srebrnym zygzakiem

 

 

Czasami mamy ochotę na połączenie dwóch lub trzech kolorów na paznokciach, ale obawiamy się, jak będzie wyglądała granica między nimi. Dla przykładu podsuwamy Ci pomysł ze zdjęcia. Paznokcie częściowo zostały pomalowane na różowo, częściowo na fioletowo – a granica między tymi kolorami, po wyschnięciu lakierów oczywiście, przeciągnięta została srebrnym lakierem. Linia mogłaby być prosta, albo falista – tu akurat mamy zygzak, który też wygląda fajnie!