Paznokcie spiłowane na szpic – i wzorek w formie szkicu

 

 

Niekoniecznie jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego wzorku na paznokciach, jednak wrzucamy go tutaj, ponieważ prezentuje się naprawdę ciekawie. Po pierwsze – rzadko zdarzają się paznokcie spiłowane na szpic, w taki właśnie sposób. Po drugie – niezależnie od tego czy to tipsy czy naturalne paznokcie, raczej zazwyczaj zależy nam na tym, aby część poza palcem, wystająca, była biała, a nie przezroczysta jak w przykładzie ze zdjęcia. To zwykły szkic, wzorek który składa się z kilku kresek – a jednak jest ciekawy.

 

 

 

Żelowe paznokcie i cieniowany french w zielonym kolorze

 

 

Tytuł może nie do końca oddaje to, co widzimy na zdjęciu – ale taki akurat najszybciej opisuje, z czym mamy do czynienia. Żelowe paznokcie możemy sobie wymyślić dosłownie tak, jak nam się podoba. Mogą być długie, mogą być grube, mogą być całe brokatowe, albo mieć w sobie wzorki, czy na sobie gadżety różnego rodzaju. Tutaj widzimy żelowe paznokcie, które są cieniowane – i to cieniowanie także stanowi swojego rodzaju wzorek, ozdobiony dodatkowo brokatową poświatą.

 

 

 

Paznokcie do ślubu: stawiać na tipsy, czy naturę?

 

 

Posiadaczki pięknych, długich, zdrowych paznokci na pewno nie mają co do tego żadnych wątpliwości – lepiej jest wybrać naturalne paznokcie, przyozdobione przez specjalistkę od stylizacji paznokci. Natomiast jeśli mamy z paznokciami problemy, ciągle się łamią, trudno je okiełznać – możemy choć ten jeden raz postawić na paznokcie sztuczne. Wzorków mnóstwo do wyboru, a paznokcie to nie jest spory wydatek.

 

 

 

Ekstremalnie długie paznokcie – która z Was by to wytrzymała?

 

 

Czasami kiedy podglądamy różnego rodzaju kursy stylizacji paznokci lub inne tego typu przedsięwzięcia, widzimy mnóstwo paznokci, które są ekstremalnie długie. Większość z nas nie wytrzymałaby na co dzień czegoś takiego na swoich dłoniach – a mimo to, chętnie podziwiamy małe dzieła sztuki, które wyczarowywane są z żelu, akrylu, z dołożeniem innych ozdób i elementów.

 

 

 

Tipsy z francuskim manicure nie zawsze muszą być białe!

 

 

Kiedy słyszysz „francuski manicure”, zazwyczaj kojarzy Ci się to z białymi końcówkami paznokci. French nie zawsze musi być biały. Możesz wybrać kolor, jaki Ci się podoba – i na przykład dodatkowo ozdobić paznokcie brokatem. Dotyczy to nie tylko tipsów, które „zamawiamy sobie” u kosmetyczki czy stylistki paznokci, ale i naszych naturalnych paznokci. Francuski manicure w kolorowym wydaniu to fajny pomysł na wakacyjne paznokcie.

 

 

 

Wzorki na kilka dni – ekstremalnie długie paznokcie

 

 

Chociaż w telewizji od czasu do czasu można się w programach informacyjnych natknąć na wiadomość o tym, kto ma najdłuższe paznokcie na świecie – i ich długość zawsze wprawia nas w zdumienie, to same nie wyobrażamy sobie ekstremalnie długich paznokci na co dzień. Paznokcie muszą być estetyczne, a po przekroczeniu pewnej granicy długości – przestają takie być. W przypadku tipsów, sztucznych paznokci, mamy taki plus, że nie zawijają się one od pewnego momentu jak naturalne paznokcie zapuszczone do ekstremalnej długości. Jednak takie paznokcie, nawet z najlepszych jakościowo materiałów, to paznokcie na kilka dni – szybko je stracimy.