Wzorek na imprezę – czerń i srebro

 

 

Kiedy szykujemy się na imprezę, nie zawsze mamy z góry założone, co chcemy ubrać. Czasem nie umiemy się zdecydować do ostatniej chwili, do momentu wyjścia. Wówczas wszystko się opóźnia – bo jak dobrać makijaż, jak dobrać biżuterię, jak dobrać wzorek na paznokciach, kiedy nie wiemy, co na siebie założymy? Wówczas najprostsze rozwiązanie to wybrać detale w kolorze czerni i srebra, albo czerni i złota. Na przykład – wzorek na paznokcie jak na zdjęciu, będzie pasował nam do wszystkiego.

 

 

 

Oryginalny wzorek w pianino, który wykonasz sama!

 

 

Czasem najprostsze pomysły najtrudniej jest nam znaleźć. Chcemy na przykład na swoich paznokciach pokazać, jak bardzo kochamy muzykę, bo wybieramy się na koncert. Albo generalnie mamy muzyczny nastrój. I jak tu malować nuty na wzorkach na paznokciach, skoro nie bardzo się na nich znamy? Albo jak namalować klucz wiolinowy na krótkich paznokciach? – Postaw na wzorek, który wygląda jak klawiatura pianina czy fortepianu – i który wykonasz szybko i łatwo, tylko dwoma kolorami lakieru. Wzorek super!

 

 

 

Wzorki na imprezę – francuski manicure inaczej

 

 

Francuski manicure, to taki, gdzie końcówki paznokci zaakcentowane są na wybrany kolor. Na zdjęciu widzimy inną wersję francuskiego manicure, gdzie to część paznokcia tuż przy końcu – ale od miejsca, gdzie wyrasta paznokieć – zaakcentowana jest na inny kolor. To ciekawe połączenie nie wszystkim się podoba, ponieważ czasem może wyglądać to tak, jakby paznokcie były niedomalowane, kiedy lakier z przodu jest zbyt jasny – albo jakby były brudne tuż przy skórkach, kiedy lakier jest zbyt ciemny.

 

 

 

Wzorki na imprezę: czerń i granat

 

 

Czerń, jak wiemy doskonale, pasuje dosłownie do wszystkiego. Podsuwamy Ci pomysł na wzorek, w którym wykorzystane są tylko dwa lakiery: błyszczący, iskrzący masą drobinek lakier w kolorze granatowym i lakier czarny bez połyskujących mikro kryształków. Paznokcie pomalowane zostały na granatowo – a następnie końcówki paznokci zaakcentowane zostały czernią. Oczywiście granat możesz zastąpić innym kolorem. Pamiętaj, że taki wzorek sprawdzi się tylko na idealnie wypiłowanych paznokciach.

 

 

 

Elegancki wzorek na co dzień i na imprezę

 

 

Kiedy myślimy o paznokciach z paskiem, to pierwsze skojarzenie jest takie: francuski manicure. Kolejne: pasek namalowany pionowo przez cały paznokieć, pasek namalowany w poprzek, pasek namalowany na końcówce paznokcia. Na zdjęciu widzisz zupełnie inny wzorek, w którym ozdobny złoty pasek namalowany został tuż przy nasadzie paznokcia. Błyszczące – wyglądające jak chromowana powierzchnia – złote paski, świetnie współgrają z matową czernią!

 

 

 

Wzorek na imprezę: połączenie dwóch kolorów i dwóch faktur lakieru

 

 

Czasem nie trzeba skomplikowanych wzorków na paznokciach, by wyglądały one oryginalnie i ciekawie. Wystarczy na przykład połączyć ze sobą dwa lakiery, które prezentują się w inny sposób na naszych paznokciach. W tym przypadku wybrane zostały kolory, które ze sobą kontrastują. Kontrastują ze sobą także faktury lakierów – jeden, to lakier brokatowy, z dużymi drobinkami – drugi, to zwykły lakier bez błyszczących drobinek.

 

 

 

Wzorki na imprezę – szybko i tanio!

 

 

Jeśli wybierasz się na jakąś ważną imprezę, na przykład jedyną w roku imprezę sylwestrową, albo swoje okrągłe urodziny organizowane w klubie, a nie masz ochoty inwestować w panią od manicure, a do tego nie lubisz spędzać zbyt wiele czasu na ozdabianiu paznokci, zaopatrz się w naklejki przypominające kryształki, takie jak na zdjęciu. Paznokcie dobrze przypiłuj, pomaluj na mocny kolor pasujący do Twojej stylizacji odzieżowej:- ) I doklej naklejki, a wzorek będzie gotowy!

 

 

 

Prosty pomysł na wzorek na wieczorowe wyjście

 

 

Jeśli lubisz ozdabiać swoje paznokcie, warto żebyś zawsze miała pod ręką trochę ozdób, które będziesz mogła wykorzystać. Czasami zdarza się, że trafia nam się jakaś niespodziewana okazja – znajomi zapraszają nas nagle na imprezę, ukochany szykuje wspólny wypad do kina, czy przyjaciółka zamierza odwiedzić Cię niespodziewanie po kilku miesiącach. Wtedy szybki sposób na wzorki na paznokciach, to pomalowanie wszystkich na wybrany kolor i przyozdobienie paznokci gotowymi naklejkami. Szybko i elegancko!

 

 

 

Dla fanek Formuły 1 – wzorki w czarno-białą kratę

 

 

Jeśli masz trochę czasu i lubisz bawić się w malowanie małych, drobnych wzorków, a Twoje paznokcie są wystarczająco długie aby osiągnąć efekt jak na zdjęciu – możesz zabawić się w wykonanie wzorku jak z Formuły 1. To stosunkowo prosty wzorek, wymagający jednak odrobiny wprawy w malowaniu, oraz oczywiście odrobiny czasu. Jednak my kobiety lubimy swój wolny czas przeznaczać na pielęgnację i ozdabianie swojego ciała, prawda?

 

 

 

Prosty wzorek na imprezę – muzyczne paznokcie

 

 

Wybierasz się na imprezę do klubu albo na koncert? Spójrz, jak możesz pomalować Twoje paznokcie, aby wyglądały naprawdę rozrywkowo i muzycznie. Do wykonania takiego wzorku nie potrzebujesz dodatkowych akcesoriów czy gadżetów – wystarczy niebieski lakier (albo inny ciemny lakier jeśli ten kolor Ci nie odpowiada) oraz srebrny lakier, który będziesz nakładać za pomocą cienkiego pędzelka. Najpierw pomaluj całe paznokcie na niebiesko, dwa razy aby całość wyglądała estetycznie. Następnie namaluj cienkim pędzelkiem pięciolinie – a potem spróbuj dodać klucze wiolinowe.