Wzorki z zabawnym motywem ludzkiej twarzy

 

 

Niektóre wzorki, które Wam tutaj podsuwamy, wrzucamy na stronę, ponieważ są uniwersalne. Inne, bo to wzorki nadające się na wybraną okazję – na przykład wzorki na ślub czy wzorki na imprezę. Ten wzorek z kolei wrzucamy… Choć na dobrą sprawę nie wiemy jak go opisać, co o nim opowiedzieć. Zdjęcie mówi samo za siebie. Różowe paznokcie na co dzień sprawdzą się fajnie – ale i na wieczorowe wyjście będą wyglądać w porządku. Pamiętaj, że tak drobny wzorek z daleka może wyglądać nie jak ozdoba – a jak zabrudzenie paznokci.

 

 

 

Czarne paznokcie + złoty wzorek

 

 

Czarne paznokcie ozdobione złotem, albo srebrem, prezentują się naprawdę elegancko. Aby uzyskać taki efekt na paznokciach, jak widzicie na zdjęciu dołączonym do wpisu, możecie wykorzystać złoty lakier – i nim nanieść kropki podobnych rozmiarów na wybrane miejsca na paznokciach, albo wykorzystać gotowe naklejki w postaci złotych punkcików. Taki wzorek będzie świetnie prezentował się do czarnej sukienki, do której dobierzesz elegancką złotą biżuterię lub inne złote dodatki.

 

Czarno-złoty, elegancki wzorek na wieczór

 

 

Na zdjęciach, które dołączamy dla Ciebie do tego postu, pomysł na namalowanie wzorku w złoto-czarną, dużą kratę krok po kroku. Jak widzisz, nie trzeba wiele: lakiery w dwóch kolorach – klasyczny czarny i iskrzący złoty, oraz kawałek równo przyciętej taśmy, która ułatwi malowanie. Szybki i łatwy sposób na ozdobienie paznokci, kiedy wybieramy się na eleganckie przyjęcie, imprezę, zabawę sylwestrową, studniówkę… wiele okazji!

 

 

 

Wzorek na imprezę – czerń i srebro

 

 

Kiedy szykujemy się na imprezę, nie zawsze mamy z góry założone, co chcemy ubrać. Czasem nie umiemy się zdecydować do ostatniej chwili, do momentu wyjścia. Wówczas wszystko się opóźnia – bo jak dobrać makijaż, jak dobrać biżuterię, jak dobrać wzorek na paznokciach, kiedy nie wiemy, co na siebie założymy? Wówczas najprostsze rozwiązanie to wybrać detale w kolorze czerni i srebra, albo czerni i złota. Na przykład – wzorek na paznokcie jak na zdjęciu, będzie pasował nam do wszystkiego.

 

 

 

Zwierzęce wzorki na imprezę: wzorek w eleganckie cętki

 

 

Jakiś czas temu cętki kojarzyły nam się z namiętnymi klubowiczkami, szalejącymi na parkietach w sukienkach w panterkę. Dziś znowu uważa się cętki za motyw elegancki i nadający się do wykorzystania podczas ważnej imprezy – nie tylko w modzie odzieżowej, ale i we wzorkach na paznokcie. Potwierdzeniem tego, że wzorek w cętki może wyglądać dobrze, elegancko i estetycznie, niech będzie zdjęcie dołączone do tego posta.

 

 

 

Mocne, brokatowe wzorki na imprezę – jak wykonać najlepiej?

 

 

Jeśli miałaś już do czynienia z brokatowym lakierem, na pewno doskonale wiesz o tym, że efekt na paznokciach nie jest dokładnie taki sam, jak to, co widzimy przez szkiełko buteleczki lakieru. Przy nałożeniu dwóch warstw nawet, paznokcie nie są mocno pokryte brokatem. Lakier byłby zbyt gęsty, gdyby miał pokrywać drobinkami całą powierzchnię paznokci. Dlatego gdy chcesz mieć naprawdę mocno brokatowe paznokcie, zaopatrz się w brokat sypki. Malujemy paznokcie lakierem bezbarwnym, zanim wyschnie nakładamy brokat, a potem jeszcze raz przeciągamy bezbarwną emalią dla zabezpieczenia wzoru.

 

 

 

Wzorki w neonowych kolorach: róż i żółć

 

 

Kiedy wybieramy stosunkowo prosty wzorek na paznokciach, na przykład drobne paski jak tu na zdjęciu, warto pomyśleć o tym, by kolory się zmieniały. Chodzi nam o to, że na jednym paznokciu bazę stanowi tutaj mocny neonowy, różowy lakier – a wzorek to równie intensywny i wyraźny kolor żółty. Natomiast na kolejnych paznokciach, bazą jest kolor żółty – a róż, tym razem odwrotnie, to kolor do malowania wzoru. Ciekawy pomysł na paznokcie na każdą okazję – w zależności od doboru kolorów.

 

 

 

Wzorki na imprezę – pomysł na szybko

 

 

Jeśli należysz do grona dziewczyn, które niemalże każdego weekendu mają ochotę poszaleć gdzieś w klubie, wyjść ze znajomymi w miasto, zabawić się gdzieś – ale nie zawsze masz czas na misterne malowanie paznokci, podrzucamy prosty pomysł. Zaopatrz się w dobrej drogerii (nie takiej małej osiedlowej, bo tam możesz nie znaleźć tego, czego będziesz szukać) w lakier, który po nałożeniu wygląda jak matowy metal. Sam w sobie – kolor – sprawi, że Twoje paznokcie będą wyglądać oryginalnie, ciekawie i elegancko.

 

 

 

Neonowy lakier na paznokciach + kwiatowy wzorek

 

 

Przeważnie decydujemy się na konkretną, jedną stylizację paznokci. Albo wybieramy klimaty nowoczesne – i na przykład malujemy paznokcie na neonowe kolory, co kojarzy nam się z młodzieżową dyskoteką. Albo wybieramy motywy eleganckie i klasyczne – na przykład stonowany motyw kwiatów na białym tle. Tutaj – we wzorku na zdjęciu – mamy połączenie tych dwóch trendów. Z jednej strony neonowe kolory, z drugiej strony kwiatowa klasyka.

 

 

 

Piękne, błyszczące paznokcie na co dzień

 

 

Jak możesz się łatwo domyślić spoglądając na to zdjęcie dołączone do posta – te paznokcie, to sztuczne paznokcie – żelowe, albo akrylowe tipsy. Jednak podobny manicure, podobny wzorek, możesz zafundować sobie na swoich paznokciach naturalnych. Wybierz lakiery, które będą dobrze kryjące. Dlatego, byś nie musiała nakładać kilku warstw. Aby paznokcie tak ładnie błyszczały, na wierzch nałóż utrwalającą, utwardzającą, bezbarwną emalię, która ochroni lakier pod spodem, a jednocześnie nada błysku.