Czarno-złoty, elegancki wzorek na wieczór

 

 

Na zdjęciach, które dołączamy dla Ciebie do tego postu, pomysł na namalowanie wzorku w złoto-czarną, dużą kratę krok po kroku. Jak widzisz, nie trzeba wiele: lakiery w dwóch kolorach – klasyczny czarny i iskrzący złoty, oraz kawałek równo przyciętej taśmy, która ułatwi malowanie. Szybki i łatwy sposób na ozdobienie paznokci, kiedy wybieramy się na eleganckie przyjęcie, imprezę, zabawę sylwestrową, studniówkę… wiele okazji!

 

 

 

Eleganckie paznokcie na imprezę – wzorki jak biżuteria

 

 

W różnego rodzaju sklepach – internetowych, w osiedlowych drogeriach, często i w sklepach papierniczych – dostępne są przeróżne naklejki na paznokcie, które mogą ozdabiać nasze dłonie na różne sposoby. Tym razem, na zdjęciu dołączonym do wpisu, podrzucamy pomysł na ozdobienie paznokci naklejkami 3D, które wyglądają trochę jak biżuteria. Możemy z drobnych naklejek o różnych kształtach komponować dowolne „zestawy biżuterii” dla naszych paznokci. Szczególnie fajny pomysł np. na studniówkę, wesele, Sylwestra.

 

Wzorek na imprezę – na przykład sylwestrową!

 

 

Nic się nie obawiaj – jeśli będziesz chciała zafundować sobie taki wzorek na paznokciach na tegorocznego Sylwestra, nie musisz zacząć wyklejać paznokci kryształkami już dzisiaj. Są dwie prostsze opcje: prosisz stylistkę paznokci, albo jak kto woli – manicurzystkę – o wykonanie podobnego wzorku na tipsach, albo szukasz w sklepie, internetowym, osiedlowym, sklepie w centrum handlowym, gotowych naklejek na paznokcie w podobnej formie. Naklejki, nawet z kryształkami, które przylegają do całej powierzchni paznokci – trzymają się długo!

 

 

 

Paznokcie na imprezę bez wzorków – metaliczny lakier

 

 

Jeżeli impreza wyskoczyła nagle, albo z innych przyczyn nie masz czasu na ozdobienie paznokci w bardziej „zaawansowany” sposób, polecamy skorzystanie z metalicznego lakieru, który posiada w sobie mnóstwo odbijających światło drobinek. Taki lakier prezentuje się doskonale i w jasnym i w ciemnym pomieszczeniu, i w świetle dziennym i w świetle sztucznym. Kolor dobierz do swojej stylizacji – a całość będzie wyglądać doskonale.

 

 

 

Elegancki wzorek na imprezę: czerń i biel

 

 

Nie często fundujemy sobie czarne paznokcie, prawda? Głównie dlatego, że przy czerni i innych bardzo ciemnych kolorach, każdy ewentualny defekt naszych paznokci (zwłaszcza skórek wokół paznokci oraz nierówno przyciętych krawędzi) jest bardzo widoczny. Jednak są okazje, kiedy czerń jest OK: sylwestrowa zabawa, impreza – tam gdzie ciemno, wszystkich defektów nie widać:- ) Podsuwamy Ci pomysł na czarne paznokcie z eleganckim białym wzorem – na eleganckie okazje.

 

 

 

Czerwone paznokcie + czarne końcówki

 

 

Na ogół jesteśmy przyzwyczajone do tego, że kiedy mówimy o francuskim manicure – to mamy na myśli manicure, w którym krawędź paznokci zaznaczona jest na biało. Czasem możemy natknąć się jednak na takie frenche, w których występują inne kolory niż tylko neutralny + biały – nawet takie jak na tym zdjęciu, gdzie czerwień łączy się z czernią. To fajny pomysł na paznokcie na przykład na imprezę, na wesele czy na sylwestrową zabawę do czerwonej sukienki, albo małej czarnej.

 

 

 

Czarne wzorki na paznokciach – jak je przełamać?

 

 

Zdecydowałaś, że pomalujesz paznokcie na imprezę na czarno. Zastanawiasz się tylko, jakie wybrać do paznokci ozdoby, by całość wyglądała na zgrany komplet? Zastanów się, jaką stylizację wybierzesz tego dnia. Jakiego koloru będziesz mieć na sobie biżuterię? Ozdoby na paznokciach to także coś w rodzaju biżuterii. Dopasuj detale kolorystycznie do naszyjnika czy kolczyków – i wzorek udany!

 

 

 

Brokatowe wzorki na sylwestra – czerń & srebro!

 

 

Połączenie czerni ze srebrem, albo czerni ze złotem, to najbardziej uniwersalne rozwiązanie zarówno jeśli chodzi o biżuterię, jak i o wzorki na paznokciach. To świetna kombinacja kolorów, które sprawdzi się jako dodatek do każdej kreacji. Wzorki w czerni i srebrze jak na zdjęciu, dobrze będą wyglądały także na co dzień – nawet jeśli nie ubierasz się na co dzień na czarno, bo to kolory uniwersalne pasujące do wszystkiego.

 

 

 

Paznokcie na imprezę – kolorowe drobinki w formie kuleczek

 

 

Do wykonania paznokci na imprezę, często używamy całego arsenału przeróżnych lakierów i ozdób. Używamy naklejek, szablonów do malowania wzorów, używamy różnych lakierów o różnych kolorach, strukturach, fakturach. Tymczasem paznokcie na imprezę możemy wyczarować znacznie szybciej i prościej: na przykład używając lakieru który ma w zestawie drobinki, które wyglądają jak malutkie kuleczki. Malujemy, obsypujemy – i wzorek na imprezę gotowy.

 

 

 

Czarne wzorki w połączeniu z cielistym kolorem

 

 

Tego typu wzorek, gdzie klasyczna i elegancka czerń łączy się ze stonowanym cielistym kolorem, nadaje się dosłownie na każdą okazję. Niezależnie od tego, czy to zabawa sylwestrowa czy wesele, jeśli mamy na sobie coś czarnego, na pewno czarne wzorki na paznokciach nam nie zaszkodzą. Zygzak jest prosty do wykonania, kiedy wesprzemy się odpowiednio skrojoną taśmą by zabezpieczyć cielisty lakier.