Eleganckie paznokcie na imprezę – wzorki jak biżuteria

 

 

W różnego rodzaju sklepach – internetowych, w osiedlowych drogeriach, często i w sklepach papierniczych – dostępne są przeróżne naklejki na paznokcie, które mogą ozdabiać nasze dłonie na różne sposoby. Tym razem, na zdjęciu dołączonym do wpisu, podrzucamy pomysł na ozdobienie paznokci naklejkami 3D, które wyglądają trochę jak biżuteria. Możemy z drobnych naklejek o różnych kształtach komponować dowolne „zestawy biżuterii” dla naszych paznokci. Szczególnie fajny pomysł np. na studniówkę, wesele, Sylwestra.

 

Czerwone paznokcie + czarne końcówki

 

 

Na ogół jesteśmy przyzwyczajone do tego, że kiedy mówimy o francuskim manicure – to mamy na myśli manicure, w którym krawędź paznokci zaznaczona jest na biało. Czasem możemy natknąć się jednak na takie frenche, w których występują inne kolory niż tylko neutralny + biały – nawet takie jak na tym zdjęciu, gdzie czerwień łączy się z czernią. To fajny pomysł na paznokcie na przykład na imprezę, na wesele czy na sylwestrową zabawę do czerwonej sukienki, albo małej czarnej.

 

 

 

Wzorki na ślub – francuski manicure w srebrnej wersji

 

 

Francuski manicure kojarzy nam się z paznokciami pomalowanymi bezbarwnym lakierem – i z końcówkami paznokci zaakcentowanymi na biało. Często wybieramy francuski manicure na co dzień – ale i na ważne okazje, na przykład na ślub. Podrzucamy Ci ciekawy pomysł na eleganckie paznokcie ślubne, w których końcówki paznokci ozdobione zostały srebrnym lakierem i srebrnymi, iskrzącymi dodatkami. W sam raz do srebrnej biżuterii.

 

 

 

Wzorki na ślub i na wesele – złote akcenty

 

 

Zbliża się Twój ślub i zastanawiasz się, na jakie paznokcie postawić? Na zwykły francuski manicure, czy może wybrać jakieś kolorowe wzorki? Niezależnie od tego, jaki „podkład” wybierzesz – czy będzie to french, czy na przykład pastelowe kolory jak ze zdjęcia, to naklejki na paznokcie wybierz najlepiej w tym kolorze, w którym będzie założona przez Ciebie tego dnia biżuteria. Jeśli będziesz mieć na sobie złoto – postaw na złote ozdoby i naklejki. Jeśli wybierasz srebro – postaw na srebrne naklejki. Wówczas całość będzie zgrana i dopasowana.

 

 

 

Proste wzorki na ślub – srebrne końcówki

 

 

Kiedy wybieramy wzorki na paznokcie do ślubu, czasami zależy nam na tym, aby były jak najbardziej rzucające się w oczy i ciekawe, ekstrawaganckie i inne niż wszystkie – a czasami pragniemy zwykłej klasyki. Proste wzorki na ślub sprawdzają się równie dobrze, co bardzo długie tipsy ozdabiane szeregiem dżetów, naklejek i dodatków. Zwłaszcza, że to nie Twoje dłonie, a Ty sama masz przyciągać wzrok i uwagę gości – no i oczywiście pana młodego na pierwszym miejscu. Na zdjęciu prosty wzorek, który sprawdzi się i na ślub – i na każdą inną okazję w zasadzie, ponieważ jest delikatny i neutralny.

 

 

 

Złoto i chaber – połączenie dwóch kolorów

Prosty sposób na połączenie dwóch kolorów lakieru do paznokci, ale oryginalnie i ciekawie? Proszę bardzo: pomysł na połączenie złota i chabrowego niebieskiego. Idealny wzorek na imprezę, na wieczorowe wyjście, na studniówkę czy na wesele. Ale także na co dzień, jeśli lubisz mocne paznokcie. Część paznokci pomalowana została na niebieski kolor, część na złoty. Na niebieskich namalowane zostały cieniutkie, złote linie – na złotych, linie w kolorze niebieskim. Oba kolory idealnie do siebie pasują, podobnie jak całe zestawienie wzorków.