Wzorki w stylu nautical: idealne na co dzień

 

 

Wzorki, w których pojawiają się morskie, związane z morzem i żeglarstwem, motywy – określamy zazwyczaj jako nautics, nautical. To po polsku po prostu wzorki z motywami marynistycznymi: zazwyczaj z kotwicami, często pojawiają się także motywy kół sterowych, żagli, żaglówek. Fajny pomysł na paznokcie, to wykorzystanie wzorku w tym typie w kolorach jasnych, pudrowych. Na przykład łącząc błękit z bielą, jak na zdjęciu – możemy stworzyć wzorek w sam raz na co dzień, na przykład do szkoły.

 

 

 

Marynistyczne wzorki przełamane różowym kolorem

 

 

Na pewno zauważyłaś, że zarówno w modzie odzieżowej, modzie dekoratorskiej jak i modzie związanej z naszą tematyką – tematyką paznokci – często pojawiają się latem motywy morskie, marynistyczne. Nie każda z nas jest fanką połączenia bieli, granatu i czerwieni, dlatego podrzucamy pomysł na wzorek który niewątpliwie kojarzy się z klimatami nautical – ale przełamany jest uroczym, dziewczęcym różem.

 

 

 

Piękne i eleganckie paznokcie w stylu nautical

 

 

Jeśli szukasz dla siebie pomysłu na ozdoby paznokci, detale w biżuterii, drobne dekoracje na lato – szukaj pod hasłami, które kojarzą nam się z morzem. Morze kojarzy nam się nieodzownie z wakacjami, nawet jeśli sami mieszkamy w nadmorskiej miejscowości. Na zdjęciu widzisz fajny przykład idealnie ozdobionych paznokci gotowymi naklejkami. Wzorki z jednej strony bardzo swobodne – bo nie każdy paznokieć wygląda tak samo – a z drugiej strony bardzo eleganckie, bo ciemne tło wypełnia złamane złoto. I na wakacje – i do pracy. A także na wieczorowe wyjście.

 

 

 

Marynistyczne wzorki w prosty sposób – marynarskie pasy

 

 

Lato to czas, kiedy bardzo chętnie sięgamy po marynistyczne akcenty. Szukając takich pomysłów, możemy wpisać w wyszukiwarkę „nautic”, „nautical”, „marine”. Lubimy i marynistyczne wzory na ubraniach, i we wzorkach na paznokciach i nawet w akcentach domowych dekoracji. Na zdjęciu pomysł na błyskawiczne wzorki, które kojarzą się właśnie z morskimi klimatami. Cieniutkie, delikatne paski w poprzek paznokci w kolorze ciemnego granatu i bieli, z drobniutkim akcentem w kolorze czerwonym. To jest właśnie styl „nautical”!