Dziewczęce wzorki na co dzień z kokardkami

 

 

Dla tych z Was, które lubią dziewczęce i delikatne motywy – pomysł na wzorek na paznokciach z kolorowymi kokardkami. Wybór kolorów zależy od Ciebie, my jednak polecamy wybranie kolorów pudrowych, cukierkowych – które jeszcze bardziej podkreślą delikatność tej stylizacji paznokci. Można dodać do kokardki kontur – albo pozostawić ją „w stanie surowym”. Wzorek do namalowania na szybko – i bez specjalnego wysiłku.

 

 

 

Wzorki na co dzień i na imprezę – naklejki w formie kokardek

 

 

Kokardy, to jedne z tych wzorów, które sprawdzają się przy wielu okazjach. Dobrze wyglądają na paznokciach, na ubraniach i w biżuterii. Na zdjęciu widzimy fajny pomysł na ozdobienie paznokci na co dzień, czy na imprezę. Na co dzień raczej niekoniecznie zdecydowałybyśmy się na końcówki paznokci w kolorze czarnym – ale wystarczy zmiana w biel i wzorek do pracy gotowy. Takie kokardki możesz namalować sama, albo wyposażyć się w specjalne naklejki na paznokcie w takiej formie.

 

 

 

Kropki i kokardki w zielonej wersji!

 

 

Wzorki na paznokcie możemy podzielić na wiele kategorii, ale zawsze ten podział dla części z nas będzie nieco niezrozumiały. Na przykład: o tych paznokciach możemy powiedzieć, że nadają się na wakacje, wypad na imprezę, czy wyjście ze znajomymi. A ktoś może zapytać: dlaczego niby nie nadawałyby się do pracy? Część z nas zawsze stawia na dość restrykcyjny wygląd – bo tego praca wymaga, a część śmiało może pozwolić sobie na zielono-białe wzorki w kropki i kokardki bez żadnych oporów i obaw:- )