Zwierzęce wzorki na imprezę: wzorek w eleganckie cętki

 

 

Jakiś czas temu cętki kojarzyły nam się z namiętnymi klubowiczkami, szalejącymi na parkietach w sukienkach w panterkę. Dziś znowu uważa się cętki za motyw elegancki i nadający się do wykorzystania podczas ważnej imprezy – nie tylko w modzie odzieżowej, ale i we wzorkach na paznokcie. Potwierdzeniem tego, że wzorek w cętki może wyglądać dobrze, elegancko i estetycznie, niech będzie zdjęcie dołączone do tego posta.

 

 

 

Paznokcie na imprezę: wzorki ze zwierzęcymi motywami

 

 

Jakiś czas temu, wzorki w panterkę, w cętki, w zebrę – kojarzyły nam się trochę z wulgarnymi klubowymi stylizacjami. Podobnie jak neonowy kolor różowy, który kojarzył nam się z dyskotekami i kobietami spędzającymi wiele czasu na solarium. Dzisiaj znowu zwierzęce wzorki na paznokciach czy w odzieży – wracają do mody. Możesz wykonać takie wzorki samodzielnie, malując paznokcie lakierem na przykład beżowym i malując paseczki na paznokciach na czarno, albo poszukać gotowych wzorków w formie naklejek na paznokcie.

 

 

 

Neonowe kolory i wzorek w panterkę

 

 

Neonowe paznokcie jeszcze niedawno kojarzyły nam się tylko i wyłącznie z dyskotekami i imprezami w klubach. To samo dotyczy wzorków w panterkę, które kojarzyły nam się z zabawami i imprezami. Jednak dzisiaj moda co nieco się zmieniła i neonowe kolory na paznokciach, jak i wzorki w cętki są OK nawet na co dzień. Nikt nie będzie zaskoczony, jeśli przyjdziemy w takich paznokciach do pracy na przykład!

 

 

 

Fioletowe paznokcie ze wzorkami w panterkę + srebrne ozdoby

 

 

Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie były w jednym kolorze – pasującym do Twojej kreacji na imprezę – ale jednocześnie chciałabyś je ozdobić jakimiś ciekawymi wzorkami, podsuwamy Ci fajny pomysł. Dlaczego fajny? Przede wszystkim dlatego, że szybki. Najpierw malujesz po skosie cętki, takie jak na zdjęciu, czarnym lakierem, a potem wzdłuż krawędzi przyklejasz srebrne ozdoby w formie gotowego paska z kryształkami – i wzorek na imprezę gotowy!

 

 

 

Różowe paznokcie i wzorki w cętki

 

 

Czasy, kiedy wzorki w panterkę i kolor różowy traktowało się jako infantylizm, jako symbole zarezerwowane dla kobiet, które wszystkie wolne wieczory spędzają w disco klubach – minęły bezpowrotnie. A wiecie dlaczego dziś swobodnie możemy sobie malować wzorki w cętki, nosić różowe paznokcie i całe ubierać się na różowo? – Bo w naszym pięknym, ale nie zacnym kraju, moda zaczęła się zmieniać – na dobre! I wśród kobiet eleganckich, i wśród „dziewczyn z sąsiedztwa” i wśród klubowiczek.

 

 

 

Wzorki na imprezę: paznokcie w panterkę

 

 

Zwierzęce motywy pojawiają się w modzie – a potem znikają na jakiś czas. Dotyczy to nie tylko mody związanej z odzieżą, ale i mody związanej z naszymi paznokciami. Paznokcie w panterkę, paznokcie w cętki, paznokcie w tygrysie paski – zawsze możesz wykorzystać takie motywy, jeśli wybierasz się gdzieś na imprezę, albo masz ochotę na szalone wzorki na co dzień, na przykład do pracy. Możesz próbować namalować je samodzielnie – albo kupić gotowe naklejki na paznokcie, które szybko nałożysz i nie będziesz musiała nawet czekać aż wyschną.