Wzorki z zabawnym motywem ludzkiej twarzy

 

 

Niektóre wzorki, które Wam tutaj podsuwamy, wrzucamy na stronę, ponieważ są uniwersalne. Inne, bo to wzorki nadające się na wybraną okazję – na przykład wzorki na ślub czy wzorki na imprezę. Ten wzorek z kolei wrzucamy… Choć na dobrą sprawę nie wiemy jak go opisać, co o nim opowiedzieć. Zdjęcie mówi samo za siebie. Różowe paznokcie na co dzień sprawdzą się fajnie – ale i na wieczorowe wyjście będą wyglądać w porządku. Pamiętaj, że tak drobny wzorek z daleka może wyglądać nie jak ozdoba – a jak zabrudzenie paznokci.

 

 

 

Zabawne wzorki na co dzień 3 – motyw krówki

 

 

Choć niektórzy uważają krowy za zwierzęta wyjątkowo głupie, to nie można odmówić im uroku. Zwłaszcza tym, które pasą się gdzieś na łące, są czyściutkie i szczęśliwe. Na fotce dołączonej do tego wpisu, widzisz jak namalować taki wzorek z krówką krok po kroku. To nic trudnego i nie trzeba specjalnych zdolności manualnych do stworzenia takiego wzorku. Jedyne czego potrzebujesz to lakiery w odpowiednich kolorach i cienki pędzelek, odpowiednio cięki, który pozwoli Ci sprawnie namalować wzorek.

 

 

 

Zabawne wzorki na co dzień 2 – motyw świnki

 

 

Podobnie jak w poprzednim wpisie, podsuwamy zabawny pomysł na wzorek ze zwierzątkiem. Tym razem zwierzątkiem, które odgrywa główną rolę we wzorku, jest świnka. Prosiaczek. Tło dla prosiaczka stanowi niebieski lakier, ale równie dobrze możemy zastąpić go na przykład zielenią. Do namalowania zwierzątka we wzorku potrzebujemy dwóch odcieni różu, czerni i brązu – choć w zasadzie dziurki w nosie na ryjku świnki też można byłoby namalować na czarno.

 

 

 

Zabawne wzorki na co dzień – zimowe klimaty

 

 

Pingwiny kojarzą nam się z zimą, prawda? Z zimnymi klimatami, ze śniegiem, ze śnieżkami, z iglo, z Eskimosami… W tym wzorku to pingwin jest naszą główną postacią. Jak widzisz, wcale nie trzeba specjalnych zdolności manualnych, zdolności do malowania, aby wyczarować na paznokciach zabawny zwierzęcy motyw. W przypadku pingwina we wzorku na paznokciach, wystarczą trzy kolory, cienki pędzelek – i wzorek będzie szybko gotowy!

 

 

 

Zabawne wzorki na co dzień – na przykład do szkoły

 

 

Na fotce dołączonej do tego wpisu, przedstawiamy naprawdę prosty sposób na ozdobienie paznokci w ciekawy sposób. Nam ten wzorek kojarzy się z ikonkami, uśmieszkami z programu gadu-gadu, albo z ikonkami, które wysyłamy sobie sms’ami. Malujemy paznokcie jasnym lakierem bazowym – w tym przypadku lakierem żółtym. Następnie za pomocą cieniutkiego pędzelka, czarnym kolorem malujemy uśmieszki. Wzorek fajny na co dzień i na imprezę!

 

 

 

Zabawne wzorki z suwakiem!

 

 

Wzorek, który widzicie na fotce dołączonej do zdjęcia, pojawia się często: w tatuażach, jako ozdoba ubrań, jako ozdoba na sportowych butach damskich. To fajny sposób na pomalowanie paznokci na co dzień – albo na imprezę. Wzorki nie muszą być idealnie równe, nie muszą też być takie same na wszystkich paznokciach, a więc nie ma obaw, że musimy być precyzyjne i perfekcyjne w malowaniu tych motywów. Będą prezentowały się dobrze w każdej gamie kolorystycznej.

 

 

 

Wzorki dla lubiących gierki komputerowe – ptaszki

 

 

Jeśli masz czasami ochotę pomalować swoje paznokcie tak, aby wszyscy widzieli że równa z Ciebie dziewczyna i masz poczucie humoru – podsuwamy Ci oryginalny pomysł na wzorek, który wykonasz szybko sama w domu. Wystarczy kilka kolorowych lakierów, oraz cieniutki pędzelek do paznokci, którym łatwo namalujesz wzorek. Dobrze mieć taki pod ręką, ponieważ dzięki niemu zawsze będziesz mogła wyczarować coś ciekawego. Możesz przepłukiwać go potem w zmywaczu do paznokci, żeby używać go do innych, różnych kolorów.

 

 

 

Urocze wzorki w świnki – dla lubiącej zabawę kobiety!

 

 

Część z nas uważa, że dziewczęce motywy na paznokciach, odzieży, w dodatkach – u dorosłej już i dojrzałej kobiety – to przejaw infantylizmu. Tymczasem nie ma co wszystkich wrzucać do jednego worka! Część z nas po prostu zawsze pozostaje trochę dziewczynkami, tymi małymi, ale dla własnego dobra – i dobrze na tym wychodzi. Dla tych, które czują w sobie trochę małej panienki która wciąż bawi się laleczkami, urocze wzorki na paznokcie w… świnki. Wzorek uroczy – i prosty do wykonania. Wzorek na każdą okazję – nawet do pracy.

 

 

 

Czarne paznokcie + zawadiackie wzorki na co dzień

 

 

Nie każda z nas lubi malować paznokcie na czarno – bo czerń uwydatnia niestety mankamenty naszych paznokci, ich nierówności, nierówności skórek i tak dalej. Jedak jeśli pomalujesz paznokcie na czarno tak jak na zdjęciu – zostawiając przy skórkach „rezerwę” wolnego miejsca, a do tego ozdobisz paznokcie zawadiackimi wzorkami, które przypominają oczka, każdy kto spojrzy na Twoje paznokcie będzie zwracał uwagę na ich atuty, ciekawy wzorek, a nie na ewentualne nierówności i niedoskonałości.