Zwierzęce wzorki na paznokciach – pandy

Dla tych, którzy lubią zaszaleć ze wzorkami na swoich paznokciach ale idąc w trochę innym kierunku. Może wzór w pandy nie przypadnie do gustu wszystkim, aczkolwiek każdy może mieć ochotę na odrobinę szaleństwa na swoich dłoniach. Pandy są niesamowicie łatwe w wykonaniu zarówno za pomocą lakierów do paznokci czy farbek akrylowych. Jeśli chcesz zobaczyć poradnik krok po kroku jak je wykonać zapraszam na mój blog.

Kolorowe wzorki na każdą okazję – francuski manicure inaczej

 

 

Francuski manicure, to taki w którym końcówki paznokci, które wystają poza palec, zaakcentowane są na kolor biały. Tutaj mamy bardzo długie paznokcie, których końcówki pomalowane zostały na kilka neonowych, mocno rzucających się w oczy kolorów. Na końcówkach dodane zostały wzorki w formie pasków, które przypominają cętki – lakierem czarnym. Następnie dodane zostały przy czerni srebrne, mieniące się akcenty – i wzorek gotowy.

 

 

 

Wzorki jak rysunki – dla cierpliwych pań

 

 

Jeżeli lubisz rysować, malować, masz sporo cierpliwości i czasu – spróbuj pobawić się w wykonanie wzorku jak ten ze zdjęcia. Potrzebujesz do tego: długich paznokci, by była odpowiednia powierzchnia do malowania, żółtego lakieru bazowego (albo innego jasnego koloru) oraz lakieru czarnego do malowania wzorków. Potrzebny Ci będzie też cienki pędzelek, którym będziesz mogła precyzyjnie malować linie na paznokciach – w Twoim małym dziele sztuki.

 

 

 

Wzorki z motywem pająka – szybkie i proste

 

 

We wzorku, jaki pokazujemy Wam na tym zdjęciu, lepiej sprawdziłby się chyba matowy lakier do paznokci, albo przynajmniej nie brokatowy – jako baza. Wówczas wzorki namalowane białym lakierem prezentowałyby się bardziej wyraźnie, byłyby lepiej widoczne i rozpoznawalne. Tak czy inaczej – wzorek z pająkami czy pajęczymi sieciami, to wzorek prosty do wykonania. Nie musi być idealnie równy i precyzyjny, bo zawsze prezentuje się dobrze.

 

 

 

Zabawne wzorki na co dzień 3 – motyw krówki

 

 

Choć niektórzy uważają krowy za zwierzęta wyjątkowo głupie, to nie można odmówić im uroku. Zwłaszcza tym, które pasą się gdzieś na łące, są czyściutkie i szczęśliwe. Na fotce dołączonej do tego wpisu, widzisz jak namalować taki wzorek z krówką krok po kroku. To nic trudnego i nie trzeba specjalnych zdolności manualnych do stworzenia takiego wzorku. Jedyne czego potrzebujesz to lakiery w odpowiednich kolorach i cienki pędzelek, odpowiednio cięki, który pozwoli Ci sprawnie namalować wzorek.

 

 

 

Zabawne wzorki na co dzień 2 – motyw świnki

 

 

Podobnie jak w poprzednim wpisie, podsuwamy zabawny pomysł na wzorek ze zwierzątkiem. Tym razem zwierzątkiem, które odgrywa główną rolę we wzorku, jest świnka. Prosiaczek. Tło dla prosiaczka stanowi niebieski lakier, ale równie dobrze możemy zastąpić go na przykład zielenią. Do namalowania zwierzątka we wzorku potrzebujemy dwóch odcieni różu, czerni i brązu – choć w zasadzie dziurki w nosie na ryjku świnki też można byłoby namalować na czarno.

 

 

 

Zabawne wzorki na co dzień – zimowe klimaty

 

 

Pingwiny kojarzą nam się z zimą, prawda? Z zimnymi klimatami, ze śniegiem, ze śnieżkami, z iglo, z Eskimosami… W tym wzorku to pingwin jest naszą główną postacią. Jak widzisz, wcale nie trzeba specjalnych zdolności manualnych, zdolności do malowania, aby wyczarować na paznokciach zabawny zwierzęcy motyw. W przypadku pingwina we wzorku na paznokciach, wystarczą trzy kolory, cienki pędzelek – i wzorek będzie szybko gotowy!

 

 

 

Wzorki na paznokciach, które wyglądają jak obraz namalowany akwarelą

 

 

Nie wszystkie wzorki na paznokciach – niezależnie od okazji – muszą wyglądać jak idealnie namalowane szkice, rysunki, nie muszą być dokładne i perfekcyjne, by prezentowały się dobrze. Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie, aby się o tym przekonać. Wzorek tutaj wygląda jak obraz namalowany akwarelą – taki chaotyczny obraz bez tematu, ale za to jaki wdzięczny. Dobór kolorów – zależy tylko od Ciebie. Fajny wzorek na każdą okazję, który zrobimy szybko, bo nie musimy martwić się o detale.

 

 

 

Wzorki na długich paznokciach, które wyglądają jak serca

 

 

Tym razem pomysł na pomalowanie paznokci, które spiłowane są w dość ostry szpic. Na początek krótkie pouczenie: paznokcie spiłowane w szpic wyglądają dobrze tylko i wyłącznie, gdy paznokcie są naprawdę długie. Jak widzicie na zdjęciu, paznokcie umalowane w taki kształt, taki wzorek, wyglądają jak serca. W czerwonym kolorze, to wzorek w sam raz na przykład na Walentynki czy romantyczną kolację z ukochanym.